|

Вересень 02, 2021

|

Момент матчу Україна-Казахстан

Збірна України з футболу знову зіграла внічию з Казахстаном у відборі на чемпіонат світу 2022 року. Це вже четвертий відбірковий матч української команди, який завершився нічиєю. Українці грали на виїзді і забили перший гол уже на другій хвилині першого тайму — Олександр Караваєв із лівого флангу віддав навіс в центр на Романа Яремчука, який і забив гол з-за меж штрафного майданчика.
Після швидко забитого першого м’яча українська збірна продовжила тиснути на ворота суперника — «синьо-жовті могли забити ще кілька разів, однак на заваді став каркас воріт. Двічі казахів рятувала стійка, а під час третього удару — перекладина.
Казахи зрівняли рахунок уже в другому таймі. Руслан Валліулін прийняв м’яч після навісу та забив його у на 74-й хвилині поєдинку. Але українці вийшли вперед у доданий арбітром часу — завдяки голу Данила Сікана на 90+3 хвилині. Однак усього за кілька хвилин господарі вирвали перемогу в гостей — на 90+6 хвилині Руслан Валіулін зробив дубль і знову зрівняв рахунок. Відбірковий матч завершився із рахунком 2:2.
Збірна України зіграла вже чотири матчі у відборі на чемпіонат світу 2022 року та має чотири очки. Наступний матч відбудеться 4 вересня — «синьо-жовті» гратимуть у Києві проти французів, 9 жовтня проти фінів, а 12 жовтня та 16 листопада — зі збірною Боснії та Герцоговини.
Як повідомляв «Міст», попередній матч із казахами українці зіграли з рахунком 1:1.