Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 28, 2021

Ukraine United торік і тепер

Автор:

|

Березень 15, 2012

|

Рубрика:

Ukraine United торік і тепер

Доброго дня всім любителям футболу в Торонто. У цій замітці ми вам розкажемо про підсумки 2011-го та майбутні плани на 2012 рік футбольного клубу Ukraine United. Отже, розпочнемо з минулого року. FC Ukraine United виступав у реґіональній лізі чемпіонату Онтаріо в центральному дивізіоні. Як і 2010-го, нашим хлопцям забракло двох очок, аби завоювати третє місце. Але четверте місце ґарантувало нашій команді прописку в прем’єр-лізі чемпіонату Онтаріо вже цього року. Це сталося після невеликої реформи Онтарійської ліги. 16 команд, які посіли чотири перших місця в кожному із чотирьох реґіональних дивізіонів, склали нову реґіональну прем’єр-ліґу.

Найкращим бомбардиром нашої команди став півзахисник Євген Іщак, син колишнього гравця й капітана oдеського «Чорноморця» Василя Іщака, із 13 голами. На один м’яч менше забив Микола Войцеховський, і на третьому місці — Володимир Коваль із сімома м’ячами.

Також за команду грали: воротарі — Нікіта Земсков, Дмитро Циганівський; захисники — Вадим Заярний, Дмитро Лаврентєв, Андрій Гапаненко, Петро Безручко, Маркіян Глинний, Олександер Каплун, Григорій Клейнер, Павло Матвіїв, Азамат Саматов, Евген Глезер; півзахисники — Іван Янчев, Кирило Громико, Енді Карарай, Зафар Хамзаєв, Костянтин Колпаков, Денис Янчук; нападники — Олег Большой, Тарас Каплун, Андрій Малишенков.

Цього року прем’єр-ліга, де буде грати наш клуб, виглядатиме таким чином: 20 команд буде розбито на дві групи — Central premier, де гратиме наш клуб, і South premier.

Зараз футбольний клуб Ukraine United грає в indoor прем’єр-лізі чемпіонату Soccer City. Ігри відбуваються в четвер, п’ятницю й неділю. А також проводяться тренування й tryouts у шкільному залі в понеділок.

Крім того, цьогоріч футбольний клуб Ukraine United буде мати другу команду (дублюючий склад), яка розпочне виступ в одній із приватних ліґ міста Торонто. Отже, запрошуємo всіх охочих на tryouts, які проходять уже зараз на наших тренуваннях. Детальнішу інформацію ви зможете отримати на нашому сайті: ukraineunited.com

Уже цієї весни наш клуб братиме участь у різноманітних турнірах перед початком нового сезону. Спочатку хлопці поїдуть на Great Lakes Cup (Баффало, США) а за кілька днів вирушать на міжнародний турнір у місті Тернополі, присвячений Euro-2012. Перша гра нового сезону відбудеться 15 травня на новій арені Lakeshore Collegiate, розташованій на вулиці Kipling Avenue, трошки на північ від Lakeshore Blvd. На цій арені українська команда буде приймати всі домашні ігри сезону 2012-го.

І на завершення хочемо висловити велику подяку нашим спонсорам, які підтримували нас протягом цілого сезону. А ними були: Kantor Ltd, PHD Group Canada, Royal York Roofing, All In One Travel, Stoyanovskyy Design, Verbytskyy Bros., Tanchak Auto Service, Hohots VVatt LLP, Dr. Alex Rozgoni, IMB+Records, Interior & Exterior Painting Services.

Футбольний клуб Ukraine United бажає вам щастя, міцного здоров’я та всього найкращого цього року. Стежте за нашими виступами й приходьте підтримувати в новому сезоні нашу команду, яка представляє українську громаду в чемпіонаті Онтаріо.

 Влад Коваль

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply