|

Травень 25, 2021

|

Епізод матчу Україна-Бахрейн

Збірна України з футболу зі кількома дебютантами у своєму складі, в першому контрольному матчі перед Євро-2020 зіграла внічию зі збірною Бахрейну. Зустріч у Харкові на стадіоні «Металіст» завершилася з рахунком 1:1. Господарі зі стартових хвилин одразу ж захопили ігрову ініціативу, але реальних загроз воротам суперників до перерви не створили. Гості не часто підбиралися до володінь Анатолія Трубіна і на гол теж не награли.
У дебюті другої половини гри сам собі момент створив Марлос. «Обікрав» у карному майданчику гостей гравця суперників і пробив метрів із шести, але м’яч полетів над поперечиною. На 68-й хвилині відкривати рахунок зобов’язаний був Артем Довбик. Після пасу Марлоса він обіграв воротаря гостей, але з гострого кута з кількох метрів пробив у стійку.
Через сім хвилин необдуманими діями відзначився Анатолій Трубін. Голкіпер українців вибіг для чогось з воріт і збив суперника, який на мить випередив його на м’ячі. Сайєд Дія з 11-метрової позначки знущально підсік м’яч, коли Трубін вже завалився в кут. Уникнути поразки «синьо-жовті» змогли в компенсований час. Довбик прострілив на дальню стійку, де його передачу замкнув Віктор Циганков.
Гру прокоментував Андрій Шевченко, головний тренер української команди. «Ми не готувалися безпосередньо до цього матчу, ми готуємося до фінального турніру чемпіонату Європи. Для нас було важливо отримати інформацію, в якому стані перебувають зараз гравці, адже тиждень тому деякі з них відставали. Загалом я задоволений грою та діями молодих футболістів, вони сприймають наші вимоги», — заявив він.
Раніше «Міст» розповідав про злощасні 1:1.