Новини для українців всього свту

Friday, Jun. 18, 2021

Табу на вувузели й парасольки

Автор:

|

Травень 17, 2012

|

Рубрика:

Табу на вувузели  й парасольки

На стадіони, де проходитимуть матчі чемпіонату Європи з футболу 2012 року, уболівальники не зможуть пройти з професійною фото- й відеоапаратурою, піротехнікою, лазерними указками, громіздкими торбами та великими транспарантами. Ця інформація міститься в положенні про заборонені предмети й правила поведінки на аренах Євро-2012.

Крім того, на матч чемпіонату не можна проносити вибухівку, вогнепальну та холодну зброю, а також інші предмети, які можуть бути використані як зброя, аерозолі, займисті або токсичні речовини. До заборонених речей належать і парасольки, пляшки й інша скляна, металева або пластикова тара, алкогольні напої, стимулятори, наркотичні чи психотропні препарати. Також на стадіони не пропускатимуть фанів із матеріалами, які містять расистську, ксенофобську, політичну чи релігійну пропаґанду.

Уболівальникам не дозволено проносити будь-які флагштоки або древка для транспарантів, крім гнучких пластикових і так званих подвійних флагштоків завдовжки не більш ніж 1 м і діаметром 1 см.

За відсутності прямої вказівки від УЄФА на стадіон заборонено приносити прапори та банери, розміри яких перевищують 2 х 1,5 м. Прапори й транспаранти меншого розміру дозволено за умови, що їх виготовлено з матеріалу, який уважається незаймистим, і якщо вони не суперечитимуть національним регулятивним нормам і стандартам.

Офіційні групи вболівальників, які використовуватимуть прапори-полотна, що значно перевищують установлені розміри, повинні поінформувати про це УЄФА за один день до матчу для отримання дозволу. Не можна проносити громіздкі речі, такі як шоломи, табуретки, складні стільці, коробки, валізи, наплічники та інші великі предмети, розміри котрих перевищують 25 см х 25 см х 25 см і які не можна помістити під глядацьке сидіння на стадіоні.

Заборона поширюється на гучномовці, сирени, інші механічні або електронні акустичні пристрої, клаксони, вувузели (довгі дудки, що видають монотонний звук, які масово використовували вболівальники на чемпіонаті світу 2010 року в Південній Африці), рекламну, комерційну продукцію й матеріали, папір у рулонах і папір у великих кількостях.

Пронести на стадіон Євро-2012 тварину можна тільки з дозволу УЄФА. Крім того, буде заборонено палити. При цьому все-таки дозволяється проносити стандартні кишенькові запальнички. Зазначений перелік не є вичерпним. У разі виникнення сумнівів щодо будь-якого предмета, який приноситься на стадіон, рішення про дозвіл або заборону на нього буде ухвалюватися відповідним працівником служби безпеки арени.

 Роман Журба

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply