|

Червень 04, 2021

|

Момент матчу Україна – Північна Ірландія

Відбувся передостанній матч підготовки української національної збірної з футболу до Євро-2020 — вдома зі збірною Північної Ірландії. Андрій Шевченко облишив експериментувати з новачками і це дало результат. Його підопічні з перших же хвилин кинулися активно атакувати — вже на 40-й секунді Андрій Ярмоленко мав чудову нагоду забити. Він пробив у дотик, але м’яч полетів убік від дальньої штанги.
Після такого яскравого старту господарі поля підтримували високу планку і постійно намагалися атакувати суперника, а ось гості нічого загалом не могли вчинити у відповідь. Тож активність українців дала свої плоди. На 10-й хвилині зустрічі Караваєв навісив у карний майданчик суперника, де вже Зубков головою відправив м’яч точно в сітку. Цей гол став для нього першим за національну команду.
Такий швидкий гол надихнув команду Шевченка, і вони кинулися вперед. Шикарна можливість була у Малиновського, кілька моментів мав Яремчук, величезне бажання забити було у Ярмоленка, котрий не раз був близький до голу.
А ось у північних ірландців перший по-справжньому небезпечний момент виник аж на 36-й хвилині — Бравн виграв верхову боротьбу після навісу, але Бущан феноменально парирував цей удар. Перед самою перервою після подачі Малиновського з кутового міг забити Сидорчук, але голкіпер впіймав м’яч у руки.
Другий тайм почався трохи не так активно — було більше гри в центрі поля й особливо небезпечних атак довгий час не спостерігалося. На 63-й хвилині Руслан Малиновський міг забивати зі стандарту, але занадто сильно закрутив м’яч і той пролетів вище воріт.
У середині тайму Андрій Шевченко вирішив ввести в гру молодого Георгія Судакова і той відразу після виходу на поле отримав пас від Марлоса, забіг у карний майданчик, обдурив суперників, відпасував на Ярмоленка, але той не забив. Судаков був першим на добиванні, але не влучив.
Наприкінці зустрічі міг забити Бесєдін — Ярмоленко пробив, але не влучив, зате Бесєдін не дозволив м’ячу вийти за межі поля і з метра від воріт намагався заштовхати м’яч у сітку, але там був явний офсайд. У компенсований час Бесєдін усе ж забив — після передачі Судакова з лівого флангу Артем відправив м’яч у сітку, але знову потрапив в офсайд і гол не зарахували. Після цілої серії рахунків 1:1 українці нарешті перемогли.
Як повідомляв «Міст», попередній матч збірної України можна було назвати тренуванням для молодих футбольних талантів.