|

Жовтень 07, 2022

|

Довбик був дуже активним

Стався черговий провал «Динамо». Київський клуб програв уже третій матч у Лізі Європи сезону 2022/2023. Цього разу «біло-сині» поступилися у Франції місцевому «Ренну». Практично весь матч тривав із перевагою господарів поля, проте гостям вдавалося утримувати нічийний рахунок 1:1 після того, як у першому таймі суперники обмінялися голами. У «Ренна» м’яч на рахунку Тер’є, у «Динамо» знову забив Циганков.
Усе вирішила індивідуальна помилка наприкінці матчу від Дениса Попова. Замість того, щоб просто вибити м’яч в аут, захисник киян навіщось захотів віддати складну передачу вперед. Суперники скористалися цим, перехопили м’яч і після виходу сам-на-сам Дуе забив другий гол у ворота Бойка. Ні часу, ні сил на те, щоб відігратися, у киян уже не було.
Цього ж дня у рамках третього туру групового етапу Ліґи конференцій «Дніпро-1» зустрічався з «Вадуцом» із Ліхтенштейну. Старт поєдинку видався дуже динамічним: спершу Пихаленок пробив із радіусу штрафного майданчика, але вище, потім була невдала спроба Амаша пробити, але найкраще впорався Довбик, який замкнув простріл Бузанелло.
Забивши, дніпряни став грати обережніше, не виходячи у високий пресинг. Їхні суперники, отримавши простір, стали більше тримати м’яч і створили кілька моментів, які завершилися неточними ударами. Підопічні Олександра Кучера трохи зупинилися, чим і скористалися гравці «Вадуца». Свій момент реалізував Фер, який в один дотик пробив після подачі Ульріха.
Пропущений м’яч змусив трохи змінити тактику: ліхтенштейнці грали другим номером, намагаючись впіймати момент на контратаках, а українці стали грати першим номером. Гарний момент мав Амаш, але він не зумів із кута пробити Шанда, потім свій чудовий момент мав Бузанелло, проте він не зумів реалізувати вихід сам-на-сам після передачі від Пихаленка.
Другий тайм розпочався з гола від Вадуца: Гассер вдало відірвався від суперника при кутовому та пробив під перекладину. Другий важкий моральний удар дні прями отримали за кілька хвилин — Лучкевич, який вийшов після перерви вперше після тяжкої травми, отримав пошкодження за кілька хвилин. У результаті він зі сльозами на очах поступився місцем на полі Танчику.
Гості продовжили тиснути на ворота української команди і м’яч опинився у воротах «Дніпра-1», але перед цим було порушення правил. «Дніпру-1» знадобилося кілька хвилин, щоб повернутися у гру. Основна небезпека йшла від подач, на які реагував Довбик, однак якщо пробивав сам, то хибив, якщо скидав, то захисники накривали наших футболістів. Але згодом він обігрався з Пихаленком, який пробив, а м’яч зрикошетив від захисника гостей — нічия.
Як повідомляв «Міст», у Лізі чемпіонів «Шахтар» не дотиснув «Реал».