Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Спортивний топ Довбика підкорив соцмережі

Автор:

|

Липень 08, 2021

|

Рубрика:

Спортивний топ Довбика підкорив соцмережі
Жарт уболівальників

Після забитого голу під час матчу 1/8 фіналу Євро-2020 Артем Довбик, 24-річний нападник збірної України, скинув зі себе футболку. Те, що сталося після цього, шокувало усіх. Він одягнув під футболку спортивний топ із GPS-системою, який одразу став мемом.
Після матчу збірної України зі збірної Швецією у соціальних мережах одразу почали з’являтися цікаві версії та жарти на цю тему. Хтось жартома припустив, що Довбик продемонстрував «щасливу» білизну, завдяки якій йому вдалося забити гол, або що одягнув топ для зручності. Була версія і про те, що топ захищає груди футболістка від подразнень.
Насправді ж усе виявилося набагато простіше. Топ, який одягнув Артем Довбик, — не частина гардеробу, не талісман на вдачу, а GPS-система APEX Athlete, яка допомагає відстежувати гру та здоров’я футболіста. Такі спортивні топи виробляють спеціально для професійних спортсменів — вони потрібні для моніторингу індивідуальних тренувань або командної гри. Трекер фіксує швидкісний біг, інтенсивність, динамічність руху, швидкість, навантаження та ще низку важливих показників. Усі дані можна відстежувати у спеціальному мобільному додатку у режимі реального часу. Це зручно для тренерських штабів, які аналізують гру кожного футболіста.
Система також має функцію Heatmap, яка показує, де футболіст найчастіше був на полі під час гри. Завдяки мобільному додатку можна побачити дані усіх членів команди і порівняти їхню гру, результати та показники. У комплект системи входить чорний топ із логотипом StatSports, GPS-трекер і додаток для смартфона. На офіційному сайті StatSports вказано, що спортивний топ зараз коштує 234 USD. До слова, на матчі з англійцями такі топи мали вже всі українські футболісти.
Як повідомляв «Міст», збірна України з футболу 29 червня обіграла збірну Швеції в матчі 1/8 фіналу Євро-2020.

Катерина Родак, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply