|

Листопад 24, 2021

|

Момент матчу «Баварія»-«Динамо»

У матчі п’ятого туру групового етапу Ліґи чемпіонів (ЛЧ) київське «Динамо» на своєму засніженому полі приймало мюнхенську «Баварію». Німецький ґранд перед цим поєдинком мав чимало проблем із кадровим складом, та й поразка в чемпіонаті Німеччини не додавала команді оптимізму. Тож у киян був реальний шанс нав’язати супернику боротьбу та спробувати взяти очки.
Та попри проблеми, гості розпочали зустріч активно та кинулися в атаку. Втім, за кілька хвилин після початку арбітр змушений був призупинити гру через напівголого фаната, який вибіг на поле. Відразу після поновлення зустрічі господарі поля кинулися до воріт суперника і провели кілька непоганих атак, однак у ворота м’яч так і не залетів. Натомість гості зуміли вийти вперед на 14-й хвилині — від ноги Забарного м’яч полетів угору до карного майданчика киян і Левандовський відправив його в сітку ударом через себе.
Підопічні Мірчі Луческу швидко оговталися від пропущеного м’яча та намагалися відігратися. Чудовий шанс мав Циганков на 29-й хвилині та від гола «Баварію» врятувала штанга. За кілька хвилин Циганков знову був близький до гола — він змістився праворуч у центр і пробив по воротах, але Нойєр упіймав м’яча. Після цього був момент із можливим пенальті — Буяльський опинився на газоні в результаті боротьби з Ернандесом, але арбітр порушення правил не визнав.
На 42-й хвилині поєдинку гості подвоїли перевагу — Толіссо закинув на правий фланг, Мюллер у стрибку пропустив цей м’яч між ніг і «круглий» опинився біля Комана, який із гострого кута розстріляв ворота Бущана — 0:2.
На старті другої половини зустрічі Динамо могло відіграти один м’яч — Шапаренко завдав удару по воротах, але Нойєр був пильний, потім Микола зіграв на добиванні, але воротар знову зіграв надійно. Після цього у киян був чудовий шанс забити з карного, але Шапаренко ударом із гострого кута пробив над поперечиною. Кияни продовжували атакувати і, зрештою, м’яч такий опинився у воротах гостей.
На 70-й хвилині Гармаш після передачі від Циганкова пробив низом — 1:2. Цей гол став першим для «біло-синіх» у цьому розіграші ЛЧ. Останні 20 хвилин поєдинку чемпіони України намагалися забити ще й у них було кілька чудових моментів, але вразити ворота Нойєра їм не вдалося.
Як повідомляв «Міст», у рамках четвертого туру групового етапу ЛЧ київське «Динамо» на своєму полі поступилося іспанській «Барселоні».