|

Червень 30, 2021

|

Момент матчу Швеція-Україна

Збірна України з футболу 29 червня обіграла збірну Швеції в матчі 1/8 фіналу Євро-2020. Шведи, які були фаворитами цього матчу, активніше розпочали перший тайм, проте першими забили українці: Зінченко відзначився після подачі Ярмоленка на 27-й хвилині. Та на 43-й хвилині Форсберґу вдалося зрівняти рахунок.
Другий тайм був багатим на гольові моменти з обох сторін, проте жоден м’яч у сітку не влетів. Кілька разів ворота як українців, так і шведів рятували стійки та поперечина. Основний час переможця не визначив, тож гра перейшла в овертайм.
У першому екстра-таймі збірна Швеції залишилася в меншості. Даніелсон зіграв у м’яч, та одночасно жорстко в ногу Бєсєдіну, який лише за кілька хвилин до того замінив Яремчука. У результаті Даніелсон отримав «червону картку, а Артем довелося вимушено замінити Циганкову. Хоча це й сумно, але таким чином Бєсєдін прислужився свої команді найкраще, адже невідомого, чи забив би він гол, натомість вилучення гравця в суперників дало українцям перевагу.
І вони цим скористалися в компенсований час другого овертайму: Артем Довбик, який останнім вийшов на поле, головою відправив м’яч у сітку після подачі Зінченка — 2:1. Україна вперше в історії вийшла до чвертьфіналу чемпіонату Європи, де 3 липня зіграють у Римі проти збірної Англії.
Як повідомляв «Міст», програш австрійцям став перемогою для українців.