Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 14, 2021

Склад збірної на Євро-2012

Автор:

|

Травень 17, 2012

|

Рубрика:

Склад збірної  на Євро-2012

Олег Блохін, головний тренер збірної України, оголосив попередню заявку української команди на чемпіонат Європи з футболу 2012 року. До списку ввійшли 26 футболістів, які вирушать на перший тренувальний збір до Туреччини. Імена ще вісьмох футболістів унесено до резерву національної команди. «Ці восьмеро футболістів не їдуть на збір до Туреччини, але зобов’язані тримати себе в ігровому тонусі й бути готовими приєднатися до підготовки збірної у будь-який момент», — сказав п. Блохін. У головному списку — дев’ять представників київського «Динамо», шість гравців донецького «Шахтаря», три — дніпропетровського «Дніпра», два — із харківського «Металіста», по одному — з інших українських клубів, двоє гравців представляють іноземні клуби.

25-річний воротар Олександр Бандура з «Металурга» став абсолютним дебютантом списку — він не виступав за українські збірні ані на юнацькому, ані на молодіжному рівнях. Крім нього, Олександр Воловик із «Металурга» й Олександр Ковпак із «Металіста», які потрапили до складу резервістів, також не мають досвіду виступу за головну команду країни. У списку нападників є Андрій Шевченко. Раніше він отримав кілька травм і наприкінці березня заявляв, що гратиме на чемпіонаті лише в тому разі, якщо його фізичне здоров’я дозволить допомогти команді.

За реґламентом УЄФА, заявка національної збірної на Євро-2012 повинна включати 23 прізвища й має бути оголошена не пізніше ніж за десять днів до старту чемпіонату. Тож у ході тренувань Олегові Блохіну доведеться «відсіяти» трьох гравців. Футболісти пройдуть медичне обстеження в Києві, після чого поїдуть на тренувальний збір у Туреччину, який триватиме до 24 травня. Перший матч на Євро-2012 українці зіграють зі шведами 11 червня ц. р. у Києві.

 Андрій Підкуймуха

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply