|

Серпень 10, 2022

|

Момент матчу

У третьому раунді кваліфікації Ліґи чемпіонів київське «Динамо» перемогло «Штурм» із австрійського Ґрацу. Матч-відповідь на «Меркур Арені» завершився з рахунком 2:1 на користь киян. До матчу-відповіді вони підходили з мінімальною перевагою: перша гра у Лодзі завершилася з рахунком 1:0 на користь «Динамо». Перший небезпечний момент створили українці: Микола Шапаренко пробив над поперечиною вже на п’ятій хвилині. Проте надалі в першому таймі більше шансів відкрити рахунок було в господарів поля, і на 27-й хвилині Расмус Хьойлунд таки забив гол і зрівняв рахунок за сумою двох матчів.
У другому таймі паритет зберігся: ні «Динамо», ні «Штурм» не змогли вразити ворота суперника. Неймовірний момент мали кияни у компенсований час, проте австрійців врятувала поперечина після удару головою Дениса Гармаша. Відтак гра перейшла в овертайм, де кияни таки дотиснули суперника і змогли забити два м’ячі, а господарі залишилися в меншості — Манпріт Саркарія отримав другу жовту картку наприкінці першого екстра-тайму за грубий фол. Перемогу «Динамо» забезпечили голи Костянтина Вівчаренка на 97-й хвилині та Віктора Циганкова на 112-й.
Як повідомляв «Міст», українці відбили «Штурм» і в Польщі.