|

Вересень 28, 2022

|

Довбик забити не зумів

Збірна України зіграла внічию з Шотландією у матчі шостого туру групової стадії Ліґи націй сезону-2022/2023 та змарнувала шанс пробитися до Дивізіону А. Матч завершився з рахунком 0:0. За 90 хвилин матчу команди так і не змогли прорвати оборону одне одного, хоча «синьо-жовті» створили багато моментів біля воріт суперників.
Команда Олександра Петракова могла відзначитися вже на восьмій хвилині, однак Андрій Ярмоленко скапарав стовідсотковий момент відзначитися, отримавши передачу від Михайла Мудрика в карному майданчику. В середині першого тайму міг відзначитися й Артем Довбик. Він першим опинився на м’ячі в карному майданчику та пробив по центру воріт, але Крейґ Гордон виконав блискучий сейв. У другому таймі «синьо-жовті» продовжили атакувати — пробивали Мудрик та Ігнатенко. А Довбик постійно зустрічав передачі у положенні «поза грою», тож ніякого зиску такі дії не мали.
Як повідомляв «Міст», попередній матч із шотландцями українці програли з рахунком 3:0.