«Шахтар» у напруженому матчі зіграв унічию з «Інтером»

|

Вересень 29, 2021

|

Момент матчу «Шахтар»-«Інтер»

У матчі другого туру групового етапу Ліґи чемпіонів (ЛЧ) донецький «Шахтар» на своєму полі приймав міланський «Інтер». Обидві команди зазнали поразки в першому турі і розраховували реабілітуватися перед своїми вболівальниками. З перших же хвилин ініціативою заволоділи «гірники», чим, мабуть, здивували суперника, який розраховував грати першим номером.
Уже на п’ятій хвилині Манор Соломон загострив ситуацію біля воріт Хандановича, але м’яч пройшов поряд зі штангою. А після цього вже стався неприємний епізод для господарів поля. У боротьбі з Думфрісом серйозну травму отримав Лассіна Траоре і стало зрозуміло, що гру він уже не продовжить. Де Дзербі довелося вводити в гру Тете і міняти свою тактику, але загалом українці не зменшили інтенсивності атак, але було видно, що десь бракує власне останнього гравця.
Поступово оговталися й гості. На 15-й хвилині близький до голу був Барелла, але м’яч після його удару влучив у поперечину. На це моментально відповів Алан Патрік, однак м’яч зачепив захисника гостей і зрикошетив у руки Хандановичу.
«Гірники» продовжували атакувати і створювати моменти — активно на лівому флангу діяв Соломон, але м’яч уперто не летів у сітку. У гостей багато працював Лаутаро Мартінес — в одному з моментів він із центра поля намагався перекинути м’яч через П’ятова, але йому це не вдалося. Ближче до закінчення першого тайму трохи гостріше грали підопічні Індзаґі, проте їм нічого не вдавалося. А гравці «Шахтаря» нерідко виходив у небезпечні контратаки, однак також безуспішні.
На старті другої половини зустрічі Патрік був близький до того, щоб відкрити рахунок, але Думфріс виніс м’яч на кутовий. А незабаром Соломон чудово пройшов лівим флангом, віддав на Тете, той скинув на Додо й останній шикарно відпасував у штрафний на Педріні, але той не зумів забити з кількох метрів — захисники завадили.
Індзаґі кинувся проводити заміни — прибрав Джеко, гра у якого явно «не пішла», і Брозовича, який також не проявив себе. Свіжі гравці дещо загострили гру «Інтера», але взяти гру під свій контроль їм не вдалося. Зате гоподарі продовжували створювати моменти, однак не скористалися ними. Поступово міняти гравців став і Де Дзербі, але й вони не принесли результату. Фінальний свисток зафіксував нічию — 0:0.
Як повідомляв «Міст», «Шахтар» стартував у ЛЧ із поразки.