|

Вересень 16, 2021

|

Момент матчу «Шериф»-«Шахтар»

Донецький «Шахтар» у рамках першого туру групового етапу Ліґи чемпіонів (ЛЧ) вирушив у гості до тираспольського «Шерифа». «Гірники» вважалися фаворитами зустрічі, але багато фахівців вказували на фактор Юрія Вернидуба, головного тренера молдавського колективу, який раніше вже долав «помаранчево-чорних» в Україні.
І вже з перших хвилин господарі поля, які вперше в історії виступають у груповому етапі ЛЧ, рвонув вперед і почав створювати моменти. Підопічні Вернидуба не боялися грати першим номером, пресингувати й атакувати.
Перший дзвіночок пролунав уже на другій хвилині, коли на Адама Траоре зробили довгу передачу вперед. Футболістові ледь не вдалося пробити.
Тираспольці високо зустрічали донеччан, утікали в блискавичні контратаки і часто працювали на довгих передачах, а ось гравцям «Шахтаря» абсолютно нічого не вдавалося. Ще й обрізка Тете призвела до пропущеного м’яча. Крістіано промчав лівим флангом і навісив в район 11-метрової позначки, де Адама Траоре з льоту пробив — 1:0. За кілька хвилин господарі ледь не подвоїли перевагу. Вони розстрілювали ворота П’ятова, але гості дивом відбилися.
Другий тайм розпочався зі заміни в українців Марлоса на Тете і кількох непоганих атак, але забити ніяк не вдавалося. На 55-й хвилині Вернидуб зробив вимушену заміну і випустив Момо Янсаме, який вже через сім хвилин подвоїв перевагу «Шерифа» — 2:0. Де Дзербі кинувся міняти структуру гри, випускати свіжих гравців, та це не приносило результату. Ба більше, «Шахтар» ледь не пропустив третій м’яч, але Адама Траоре не докрутив м’яч в «дев’ятку», а шикарний удар Кастаньєди парирував П’ятов. Фінальний свисток зафіксував перемогу «шерифів».
Як повідомляв «Міст», перемогу «Динамо» скасував суддя.