Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 6, 2022

«Сама себе висікла»

Автор:

|

Листопад 14, 2013

|

Рубрика:

«Сама себе висікла»

Інтернет-видання «Футбол24» поширило підтверджену документами інформацію, згідно з якою, Сергій Стороженко, перший віце-президент Федерації футболу України (ФФУ) звертався до ФІФА з листом, де від імені ФФУ запропонував виключити «Арену Львів» із переліку спортивних споруд, на котрих дозволено проводити міжнародні матчі.

Андрій Садовий, коментуючи ситуацію, сказав, що це – шокуюча інформація: «Це – удар не лише по Львову, а й по Україні. Футбольні експерти не могли зрозуміти, чому таке жорстке покарання для львівського стадіону. Читаючи цей лист, розумієш: якщо ФФУ сама попросила, то на прохання відповідним чином і відреагували».
Перший віце-президент Федерації футболу України пояснив, чому написав до ФІФА лист про дискваліфікацію «Арени Львів». За його словами, ФФУ просила надати їй можливість власною рукою покарати львівський стадіон. «Ви ж розумієте, що ФІФА повинна була накласти санкції на «Арену Львів», а ми просили не накладати, а дати нам самим застосувати ті санкції», — заявив п. Стороженко.
12 листопада Сергій Стороженко подав у відставку.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply