Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 21, 2021

Результати Євро передбачатиме… кнур

Автор:

|

Травень 31, 2012

|

Рубрика:

Результати Євро передбачатиме… кнур

Київська міська державна адміністрація (КМДА) має намір поселити в спеціально відведеному місці у фан-зоні, організованій до Євро-2012 на Хрещатику, кнура, що прогнозуватиме результати матчів чемпіонату.

«У червні на Хрещатику розпочинає роботу офіційна фан-зона приймаючого міста Києва. У спеціально відведеному почесному місці в ній оселиться унікальний кнур-віщун — справжній український кнур, знавець таємниць футболу та провидець. Щодня, о 16.00, він буде передбачати рахунок майбутнього матчу», — сказано в повідомленні прес-служби КМДА.

На території фан-зони буде розміщено екран розміром 150 кв. м, на якому транслюватимуться ключові матчі турніру. При цьому шість додаткових екранів, установлених по периметру зони, дадуть глядачам змогу спостерігати за грою фактично з усіх точок. Крім того, працюватиме VIP-зона, квиток у яку можна придбати на будь-який матч або концерт. Щодня в ме­жах офіційної фан-зони будуть проходити культурні заходи. Основна тематика розважальної частини програми фан-зони — національна.

Також очікується кілька концертів зірок світового масштабу, які буде анонсовано додатково. 7 червня, у день урочистого відкриття офіційної фан-зони, відбудеться гала-концерт, яскраве шоу та феєрверк.

Нагадаємо, що під час чемпіонату світу з футболу в Південній Африці німецький восьминіг Пауль із вражаючою точністю передбачив результати майже всіх матчів. Після смерті Пауля в жовтні 2010 року в Німеччині йому встановили пам’ятник. В Україні футбольними прогнозами зазвичай займається восьминіг Павлик. Не відстає від нього й бабак Тимко, що віщував збірним України та Польщі вихід у фінал Євро-2012.

Марко Стріха

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply