|

Листопад 04, 2021

|

Мадридці знову обіграли донеччан

У матчі четвертого туру групового етапу Ліґи чемпіонів мадридський «Реал» приймав донецький «Шахтар». Гравці останнього розраховували «помститися» за поразку минулого туру й активно розпочали поєдинок. Проте найбільше атакували господарі поля.
Уже на другій хвилині Модрич завдав удару по воротах, який заблокував Матвієнко. За кілька хвилин хорват у парі з Васкесом створили ще один небезпечний момент — Лука пробив, але Трубін зумів відбити цей м’яч.
На десятій хвилині чудовий шанс забити був у Патріка — він підібрав м’яч за межами карного майданчика та вистрелив, але влучив у штангу. А за чотири хвилини після цього вперед вийшли господарі поля
Бензема та Вінісіус чудово відіграли на лівому фланзі, після чого м’яч опинився у Трубіна. Той швидко відпасував на Марлона, але той буквально «подарував» його Вінісіусу. Останній віддав на Бензему, і той переправив м’яч у сітку — 1:0. За кілька секунд «вершкові» могли подвоїти перевагу — Модрич у дотик пробив по воротах, але Трубін цей удар відбив.
У середині тайму гості мали чудовий шанс зрівняти рахунок — Мудрик із лівого флангу змістився в центр і пробив, але прямо в руки Куртуа. Потім шанс мав Фернандо, який отримав м’яч від Мудрика, але пробив над дальньою дев’яткою.
До кінця тайму «гірники» посилили тиск на суперника і таки відновили паритет — Матвієнко віддав пас на Патріка, який скинув на Фернандо, і той відправив м’яча під перекладину — 1:1.
На старті другої половини зустрічі Фернандо міг оформити дубль — пробив низом із центральної зони, але влучив у ногу Мілітану. Команди грали доволі рівно, обмінюючись моментами, та потім гравці «Реалу вийшли уперед. На 61-й хвилині поєдинку Вінісіус обмінявся м’ячем із Каземіро, а потім віддав пас на Бензему. Той переправив м’яч у сітку без шансів для Трубіна — 2:1.
Гравці «Шахтаря» намагався відігратися, створивши чимало чудових моментів. Відзначитися міг Патрік, але його удар заблокував Начо. Шанс був у Степаненка, який пробив з-за меж штрафного майданчика, однак м’яч пролетів над воротами. Наприкінці зустрічі Де Дзербі провів кілька замін, сподіваючись хоча б вирвати нічию, але не вдалося — фінальний свисток зафіксував перемогу «Реала».
Як повідомляв «Міст», у себе вдома «Шахтар» поступився «Реалу» з рахунком 5:0.