|

Жовтень 20, 2021

|

Момент матчу «Шахтар»-«Реал»

У матчі третього туру групового етапу Ліґи чемпіонів донецький «Шахтар» на своєму полі приймав мадридський «Реал». Господарі поля непогано розпочали зустріч, граючи достатньо інтенсивно, але небезпечних моментів не створювали. А ось гості кілька разів небезпечно атакували — хороший удар вдався Кроосу, але врятував Трубін, потім голкіпер «гірників» упорався з потужним ударом Вінісіуса.
На це підопічні Де Дзербі відповіли хорошим виходом Соломона, але той занадто далеко відпустив від себе м’яча, що дозволило Куртуа на виході вибити його подалі від своїх воріт. Потім шанс був у Тете: Соломон відпасував на Ісмаїлі, який зумів віддати в центр, але Менді вибив м’яч прямо з-під ніг Тете. Втім, навіть якби той і забив, гол би не зарахували через офсайд в Ісмаїлі.
Рахунок відкрили на 37-й хвилині зустрічі. Лукас Васкес навісив із правого флангу на Бензему, проте той навіть не зумів торкнутися до м’яча — його випередив Кривцов, який перекинув м’яч через Трубіна у власні ворота — 0:1. Найприкріше те, що якби м’яч дійшов до Бенземи і той забив, гол би скасували через офсайд у француза. Але автогол Кривцова дозволив гравцям «Реалу» піти на перерву з мінімальною перевагою.
На другий тайм «вершкові» вийшли в чудовому настрої і швидко подвоїли свою перевагу — на 51-й хвилині Додо невдало вкинув м’яч з-за бокової лінії прямо на ногу Бенземі. Той розвинув атаку на лівому фланзі, віддав на Модрича, який у дотик вивів Вінісіуса сам на сам із Трубіним і Жуніор спокійно відправив м’яч у сітку — 0:2.
За п’ять хвилин Вінісіус оформив дубль. Він технічно обіграв Додо та Майкона, потім прибрав Кривцова і відправив м’яч точно в ближню дев’ятку — 0:3. А ще за дев’ять хвилин Вінісіус зробив асист на Родріґо, який метрів із десяти відправив м’яч під поперечину — 0:4.
Аж після четвертого пропущеного м’яча у «Шахтаря» з’явився справді небезпечний момент — Педріньйо вивів Фернандо на ударну позицію, і той зумів пробити, але Куртуа відбив м’яча в неймовірному стрибку. На добиванні був Марлос, але бельгійський голкіпер впорався і з цим ударом.
В останні 20 хвилин зустрічі гості грали розслаблено, але при не даючи господарям шансів забити хоча б гол престижу. Ба більше, мадридці ще й забили в компенсований час — Бензему залишили самого в карному, і він відправив м’яч у сітку після передачі від Асенсіо — 5:0.
Як повідомляв «Міст», «Шахтар» у напруженому матчі зіграв унічию з «Інтером».