Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 27, 2021

Проти дій влади виступили футболісти Білорусі

Автор:

|

Вересень 15, 2020

|

Рубрика:

Проти дій влади виступили футболісти Білорусі
Білоруські футболісти

Білоруські футболісти записали відкрите звернення, в якому засуджують насильство в своїй країні. Під зверненням підписалися 93 гравці, котрі виступають у вищій і першій лізі національного чемпіонату, зарубіжних чемпіонатах, представляють країну в молодіжній і національній збірних.
«Ми керуємося лише совістю і нетерпимістю до всього, що відбувається в нашій країні. Висловлюємо співчуття рідним тих, кого вбили, хочемо висловити слова підтримки всім тим, хто постраждав, був принижений, жорстоко побитий і покалічений», — йдеться у зверненні.
Футболісти заявили, що записали це відео, бо більше не можуть мовчати, коли б’ють людей, друзів, колег. «Ми футболісти з різних команд, але однієї країни», — наголосили вони. Спортсмени також нагадали про права та свободи, закріплені в Конституції країни. «Ніхто не повинен піддаватися тортурам, жорстокому, нелюдському, або принижуючому його гідність поводженню або покаранню. Немає іншої привілеї, крім однієї, — права людини! Ми за правду, справедливість і свободу! Ми проти насильства», — заявили вони.
Як повідомляв «Міст», у Білорусі тривають арешти.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply