|

Грудень 10, 2021

|

Момент матчу «Зоря»-«Буде-Глімт»

У матчі шостого туру групового етапу Ліґи конференцій луганська «Зоря» на своєму полі приймала норвезький «Буде-Глімт». Норвежці приїхали мотивованими, і з перших хвилин взяли м’яч під свій контроль. Та першими забили господарі поля. Моє порушив правила на Гладкому, за що арбітр призначив штрафний удар. Назаріна потужно пробив з-за меж карного майданчику та відправив м’яч точно у правий верхній кут — 1:0.
Після перерви норвежці продовжили тиснути на українців і кілька разів були близькі до гола. Останні здебільшого грали в обороні, зрештою, припустилися помилки, яка призвела до пропущеного м’яча. Жуніньйо не зміг впоратися з Ветлесоном, той відпасував у карний майданчик, Вернидуб підставив ногу, але м’яч зрикошетив у власні ворота — 1:1.
Як повідомляв «Міст», у попередньому матчі між цими командами луганці забили лише гол престижу.