|

Червень 15, 2022

|

Момент матчу Ірландія-Україна

Національна команда України з футболу пішла на літні канікули. На жаль, це не вдалося зробити ефектно. В черговому матчі Ліґи націй UEFA «синьо-жовті» зіграли внічию зі збірною Ірландії. Поєдинок 4-го туру групового етапу завершився з рахунком 1:1.
Перший тайм матчу залишився за ірландською командою. Гості вийшли вперед на 31-й хвилині. Натан Коллінз перехопив м’яч на половині поля українців, обійшов кількох гравців і пробив повз Дмитра Різника. Для воротаря полтавської «Ворскли» це була перша офіційна гра за збірну.
За кілька хвилин до пропущеного м’яча українці зазнали серйозної втрати. Руслан Малиновський вимушено залишив поле через ушкодження, поступившись місцем Михайлу Мудрику. Відігратися українці змогли одразу ж після перерви. Андрій Ярмоленко накрутив кількох ірландських захисників і віддав пас на Артема Довбика, а той розстріляв порожні ворота. Цікаво, що попередній матч між цими командами закінчився перемогою збірної України, яка виступала в «послабленому» складі.