|

Жовтень 01, 2021

|

Момент матчу «Зоря»-«Рома»

Луганська «Зоря» зазнала розгромної поразки від «Роми» в матчі другого туру групового етапу Ліґи конференцій. Зустріч на «Славутич-Арені» в Запоріжжі закінчилася з рахунком 0:3.
Команда Жозе Моурінью дуже швидко зуміла вийти вперед. Уже на сьомій хвилині Дарбо розрізав оборону луганців передачею на Ель Шаараві, а той спокійно обійшов Мацапуру та відправив м’яч у порожні ворота.
Ель Шаараві взагалі був найактивнішим у складі римського клубу. Ще до перерви він кілька разів небезпечно пробивав по воротах господарів, однак або м’яч трішки розминався зі стійкою, або надійно на лінії воріт діяв Мацапура.
Господарі поля не часто загрожувала воротам гостей, хоч і не боялася великими силами йти вперед. На 18-й хвилині шанс мав Громов, але пробив точно в руки Рую Патрісіу. Гравці «Рома» могли подвоювати рахунок на 30-й хвилині. Шомуродов вийшов на побачення з Мацапурою, але воротаря українського клубу не переграв.
Після перерви малюнок гри не змінився. Команда Моурінью серйозно додала темпу, коли на заміну вийшли Дзаньоло й Абрагам. Майже одразу після цього римляни забили свої другий і третій голи. На 66-й хвилині Цвек не зумів вибити м’яч після подачі суперника з кута поля, а Смоллінґ головою з близької відстані «розстріляв» ворота. За дві хвилини «вовки» довели справу до розгрому. Метушнею у карному майданчику господарів поля скористався Абрагам, легко пробивши повз голкіпера луганців. А потім італійський ґранд спокійно втримав розгромну перевагу.
Як повідомляв «Міст», у попередньому матчі луганці забили лише гол престижу.