|

Жовтень 14, 2022

|

Довбик був дуже активним

Київське «Динамо» у четвертому турі групового етапу Ліґи Європи знову поступилося французькому «Ренну». Матч на стадіоні «Краковія» завершився з рахунком 1:0 на користь гостей. З атакувальною ланкою господарів поля все було геть погано. Попри те, що киянам вдалося провести кілька перспективних атак, ударити по воротах суперника вони змогли лише п’ять разів, тоді як гравці «Ренна» — на 15. У першій половині гри «динамівці» виглядали ще пристойно на полі, проте і другій це був жах, ще й пропустили м’яч після кутового від новачка французів Крістофера Ву.
А в рамках четвертого туру групового етапу Ліґи конференцій «Дніпро-1» на виїзді зустрічався із «Вадуцом» (Ліхтенштейн). У стартові хвилини матчу минули команди придивлялися одна в одної. Гості діяли більше через фланги, а гравці господарі намагалися знаходити своїх партнерів віддаленими передачами.
Нарешті Балулі подав зі карного і захисники ліхтенштейнців винесли м’яч прямо на Амаша, який був першим на підборі і пробив із дальньої дистанції — Бухель помилився і пропустив гол.
Та минуло кілька хвилин, і господарі поля відновили паритет — Фер розігнав атаку, яку точним ударом завершив Растодер, пробивши у дальній кут. Наприкінці першого тайму дніпряни створили кілька моментів, але удари Довбика та Балулі були неточними.
Другий тайм розпочався з активних атак гравців «Вадуца». Вони створили кілька моментів, але Валеф грав надійно. Бразилець за весь другий тайм здійснив безліч сейвів, які вберегли команду від пропущеного голу.
Свій перший момент у другому таймі українці створили за кілька хвилин до кінця основного часу — Довбик подав, а Когут пробив трохи вище за ворота. А вже за кілька хвилин Артем пішов на позицію форварда і показав, як потрібно замикати подачі.
Як повідомляв «Міст», на останній хвилині «Шахтар» втратив перемогу.