|

Вересень 15, 2021

|

Момент матчу «Динамо»-«Бенфіка»

У матчі першого туру групового етапу Ліґи чемпіонів київське «Динамо» на своєму полі приймало лісабонську «Бенфіку». Португальці приїхали до Києва у статусі фаворита зустрічі, і з перших же хвилин взяли м’яч під свій контроль. Уже на третій хвилині Рафа Сілва створив небезпечний момент, обійшовши кількох суперників, і пробив, але м’яч зрикошетив і полетів за межі поля.
А вже на дев’ятій хвилині рахунок відкрити могли «біло-сині» — Буяльський розвивав перспективну атаку та його зніс Вертонген. Тейлор призначив штрафний на відстані 20 м від воріт. Шапаренко шикарно пробив під поперечину, але Влаходімос зумів дістати м’яч і врятувати свою команду.
Після цього кияни почали активно пресингувати «орлів» у їхньому карному майданчику і створили кілька небезпечних моментів, але м’яч у сітку так і не залетів. Потім гості знову повернули собі ініціативу і практично повністю контролювали м’яч, ось тільки результату це не приносило.
На 34-й хвилині ледь не привіз гол у свої ворота Бойко — після того, як йому віддав пас Кендзьора, вибив перед собою, спробував пробити Евертон, але його удар заблокували. У кінці тайму момент був у Яремчука, який зважився на дальній удар, але тут уже голкіпер «Динамо» зіграв чудово і врятував ворота. За кілька хвилин до свистка на перерву міг забити Миколенко, однак його потужний удар зупинив Влаходімос. На перерву команди пішли з рахунком 0:0.
На старті другої половини зустрічі ледь не забив Ґрімальдо, але Бойко з ним упорався. за кілька хвилин шанс вивести «Динамо» вперед був у Шкуріна, але він не наважився на удар і втратив момент. Після цього в атаку знову рвонули гості — спершу пробив Ґрімальдо, але Забарний його заблокував, на добиванні зіграв Яремчук, однак тут уже на чатах стояв Бойко.
Поступово тренери обох команд стали проводити заміни в надії переламати хід гри на свою користь, але нічого не вдавалося. Кияни часто потрапляли в офсайди або просто не знаходилося гравця для завершального удару.
На 82-й хвилині Ентоні Тейлор ледь не видалив Гармаша — за фол він показав йому жовту, а потім червону, проте з’ясувалося, що в Дениса не було до цього попередження, тож видаляти його не можна — англійський суддя швидко виправив власну хибу.
Останні хвилини зустрічі стали найбільш напруженими — кияни масово кинулися вперед і кілька разів створювали небезпечні моменти, а в компенсований час усе ж зуміли забити. Шапаренко подав кутовий, потім Гармаш подав з лівого флангу на правий край карного, де Шапаренко в дотик відправив м’яч у сітку. Але судді переглянули повтор і виявили офсайд у Гармаша — гол скасували.
Як повідомляв «Міст», діаспорний чемпіонат світу з футболу виграли румуни.