Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 6, 2022

Перекупники «накрутили» ціни

Автор:

|

Червень 07, 2012

|

Рубрика:

Перекупники «накрутили» ціни

Інтернет рясніє оголошеннями про продаж квитків на матчі Євро-2012. Однак ціни «кусаються» — перекупники завищили їх у вісім разів! Та й ґарантій щодо автентичності квитка немає. В одній із туристичних компаній, куди звернулися журналісти, заявили, що на перший матч збірної України проти шведів на «Олімпійському» квитки ще є, але їхня вартість у п’ять разів перевищує офіційну.

Так, згідно з тарифами УЄФА, ціна на квиток 1-ї категорії — 1,2 тис. грн, а в компанії пропонують заплатити за нього 6 тис. Квитки 1-ї та 2-ї категорій на матч команди Блохіна проти збірної Франції на «Донбас-Арені» коштують у 4,5 разу більше за номінальну вартість. А ось за квитки 3-ї категорії просять у вісім разів більше: замість 300 грн уболівальнику доведеться віддати 2,5 тис. Перепустка 2-ї категорії на фінальний матч чемпіонату коштує в 4,5 разу дорожче — 14,5 тис. грн, тоді як її номінальна вартість — 3,3 тис.

«Якщо бажаєте придбати квиток на фінал, приїжджайте в офіс, сплачуйте повну або часткову вартість. Люди щодня телефонують, цікавляться квитками на цей матч. Ми не хочемо образити клієнтів, але квитки не повинні залишитися без власника. Хто перший приїжджає, той і купує», — сказали у фірмі. Прикметно, що обмежень за кількістю проданих на одну особу квитків у компанії немає. Водночас, за правилами УЄФА, одна людина може придбати не більше за чотири перепустки на матч. У соціальних мережах дехто перепродає свої квитки удвічі, ба навіть у п’ять разів дорожче.

Василь Нетудихата

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply