|

Листопад 17, 2021

|

Момент матчу Боснія та Герцеговина й Україна

Його українці виграли. У рамках десятого туру групового раунду кваліфікації чемпіонату світу (ЧС) 2022 року збірна України на виїзді зустрічалася з національною командою Боснії та Герцеговини. У першому таймі підопічні Олександра Петракова завдали кількох небезпечних ударів із-за меж поля, проте всі вони були неточними. Перед перервою господарі поля могли вийти вперед після подачі з кутового, проте голкіпер нашої команди Бущан здійснив неймовірний сейв після удару Хаджикадунича, перевівши м’яч у штангу.
На старті другої половини зустрічі збірна України таки вийшла вперед. Циганков зробив простріл, після якого м’яч відскочив на лінію воротарського майданчика, звідки Зінченко вразив порожні ворота. А за кілька хвилин нападник Довбик подвоїв перевагу нашої команди, реалізувавши вихід сам на сам. В останні хвилини зустрічі команди так і не створили небезпечних моментів. Відтак Україна виграла у Боснії та Герцеговини та пройшла у плей-офф відбору на ЧС-2022.
Як повідомляв «Міст», попередній матч між цими командами закінчився з рахунком 1:1.