|

Серпень 24, 2022

|

Момент матчу

Київське «Динамо» поступилося лісабонській «Бенфіці» в другому поєдинку раунду плейоф кваліфікації Ліґи чемпіонів. Поєдинок на «Ештадіу да Луж» у Лісабоні завершився перемогою португальської команди з рахунком 3:0.
«Орли» вийшли вперед на 27-й хвилині. Ніколас Отаменді після навісу Давіда Нереса відірвався на дальній стійці від Артема Бєсєдіна та з кількох метрів головою переправив м’яч у ворота Георгія Бущана. На 40-й хвилині «Бенфіка» подвоїла свою перевагу — Олександр Сирота невдало відпасував назад, подарувавши м’яч Рафі Сілві, а той холоднокровно впритул розстріляв Бущана.
Ще до перерви підопічні Роджера Шмідта відправили й третій м’яч у ворота суперника. Швидка контратака лісабонців завершилася бездоганним ударом у дальній кут Нереса, якому асистував Гонсалу Рамуш.
У другому таймі команди голів не забивали. Таким чином, «Динамо» опустилося до Ліґи Європи.
Як повідомляв «Міст», попередній матч динамівці також програли.