|

Листопад 26, 2021

|

Момент матчу «Рома»-«Зоря»

Ще до старту матчу п’ятого туру групового етапу Ліґи конференцій між «Ромою» (Рим) і «Зорею» (Луганськ) шансів у команди Віктора Скрипника було не багато. Тим більше, що Жозе Моуріньйо ухвалив рішення випустити практично основний склад.
Уже з перших хвилин господарі поля почала активно атакувати і мала кілька надзвичайно небезпечних моментів біля воріт Мацапури. Спершу гостям допомагала нереалізація опонентів, але на 15-й хвилині Перес таки відкрив рахунок. Луганці також створювали деякі моменти, але переважно це були дальні удари по воротах. На 33-й хвилині Дзаньоло засмутив суперника ще раз, забивши другий гол.
Відразу після старту другої половини Абрахам, який не реалізував у цьому матчі багато моментів, усе ж вразив ворота. А гравцям української команди забити. Натомість Абрахам ще раз вцілив у ворота. На цьому поєдинок можна було закінчувати, але 15 хвилин команди домучилися, після чого пішли відпочивати за рахунку 4:0.
Італійські стюарди заборонили вивісити під час цього матчу прапор із написом «Луганськ — це Україна». Вони вирішили, що ця фраза має політичний контекст. І їх не змогли переконати навіть кілька десятків уболівальників українського клубу на стадіоні.
Як повідомляв «Міст», «Зоря» (Луганськ) на виїзді обіграла ЦСКА (Софія) в рамках третього туру групового етапу Ліґи конференцій.