|

Листопад 25, 2021

|

Момент матчу «Інтер»-«Шахтар»

У матчі п’ятого туру групового етапу Ліґи чемпіонів (ЛЧ) міланський «Інтер» на своєму полі приймав донецький «Шахтар». Щоб зберегти шанси на єврокубкову весну, у цьому поєдинку гостям була потрібна лише перемога. Але господарі поля не намірялися «дарувати» суперникам перемогу й активно розпочали зустріч.
Вже на перших хвилинах Брозович мав два моменти, потім відкрити рахунок намагалися Джеко і Барелла, але м’яч у сітку не залетів. Поступово підопічні Де Дзербі пристосувалися до гри суперника та стали частіше контролювати м’яч, а також просувалися вперед та створювали моменти. Фернандо загострював біля воріт Хандановича, але кілька разів потрапляв до офсайду.
На 24-й хвилині поєдинку «чорно-синім» все ж таки вдалося вразити ворота «Шахтаря» — Перішич після пасу від Дарміана розстріляв Трубіна, але перед цим Дарміан потрапив опинився «поза грою» і гол скасували. Після цього Перішич зважився на удар з дальньої дистанції, але Трубін впевнено впіймав м’яча в руки. На це Фернандо відповів ударом із 22 м, але м’яч пролетів над «дев’яткою».
На 36-й хвилині Трубін вибив м’яч прямо на ногу Джеко, але той схибив. Потім шанс мав Мартінес, але Трубін кинувся йому в ноги і не дозволив забити. Наприкінці тайму у Джеко та Мартінеса знову були можливості відкрити рахунок, але м’яч їх не слухався.
У другій половині зустрічі «гірники» втратили гостроту, з якою грали перші 45 хвилин, а їхні суперники почали створювати ще більше моментів біля воріт Трубіна. Пресинг міланців призвів до голу на 57-й хвилині зустрічі — Мартінес завершив передачу Перішича з правого флангу, проте сфолив на Матвієнка у цьому епізоді й арбітр знову скасував взяття воріт.
Та за чотири хвилини «Інтер» усе ж забив правильно — Марлон заблокував удар Дарміана, але на добиванні Джеко відправив м’яч точно в лівий кут, зробивши рахунок на табло 1:0. За шість хвилин боснієць оформив дубль. Перішич навісив із лівого флангу на дальню штангу, де Джеко головою відправив м’яч у сітку — 2:0. Після цього гравці італійської команди стали грати спокійніше, не прагнучи особливо йти вперед, і сконцентрувався на захисті.
Гравці української команди намагалися відігратись і навіть мали непогані шанси забити. В одному епізоді Бондаренко пробив поряд зі штангою, а в іншому — Додо отримав м’яч зусиллями Соломона та Марлоса, пробив у ближній кут, але влучив у штангу.
Фінальний свисток зафіксував перемогу «Інтера»: «Шахтар» втратив всі шанси на єврокубкову весну, позаяк уже точно завершив груповий етап на останньому місці.
Як повідомляв «Міст», у попередньому турі ЛЧ «Шахтар» зіграв із «Інтером» у нічию.