|

Серпень 19, 2022

|

Момент матчу

У рамках першого матчу плей-офф відбору Ліґи Європи «Дніпро-1» програв «АЕК Ларнаці» з рахунком 1:2. Кіпріоти у першому таймі забили двічі. Спершу Ольман найшвидше підібрав м’яч у карному майданчику дніпрян і завдав точного удару в кут. Потім голкіпер української команди Валеф припустився грубої помилки, невдало вийшовши на м’яч при подачі кутового, у результаті Міличевичу залишилося просто вразити порожні ворота.
У другому таймі гравці «Дніпра-1» створив кілька моментів, проте забити вдалося лише на 90-й хвилині. Сваток замкнув подачу з кутового, що дозволило відіграти один м’яч перед грою у відповідь. Додамо, що за «Дніпро-1» виступає головно молодь, адже з команди утекли багато леґонерів, молодий і тренер — Олександр Кучер. І для нього, і для гравців це буд перший єврокубковий матч. Натомість за «АЕК Ларнака» виступають досвідчені гравці, які вже встигли пограти у багатьох клубах, а Бруно Гама навіть свого часу в Україні виступав за «Дніпро».
Як повідомляв «Міст», кияни в Лізі чемпіонів зробили, що могли.