Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 17, 2021

Міжнародне визнання українських футболістів

Автор:

|

Січень 28, 2021

|

Рубрика:

Міжнародне визнання українських футболістів
Олег Блохін

Олег Блохін, колишній нападник київського «Динамо» та головний тренер збірної України з футболу, увійшов до списку найвидатніших футболістів всіх часів за версією часопису FourFourTwo на 45-му місці. На першому місці очікувано розташувався арґентинець Дієґо Марадона, за ним — його співвітчизник Ліонель Мессі та бразилець Пеле. Португалець Кріштіану Роналду, зайняв п’яте місце, француз Зінедін Зідан — восьме, а бразилець Рональдіньйо — 24-те.
Андрій Шевченко, теперішній головний тренер збірної України з футболу, увійшов до списку найкращих національних наставників упродовж 2011-2020 рр. Про це повідомляє Міжнародна федерація футбольної історії і статистики. У двадцятці найкращих тренерів він опинився на 17-му місці, випередивши португальського наставника Карлуша Кейруша, швецьких Яна-Олафа Андерссона та Ларса Лагербека.
Перше місце посів Йоахім Лев, головний тренер національної збірної Німеччини з футболу. Друга позиція належить французькому тренеру Дідьє Дешаму, а третя — Аденору Леонарду Баккі зі збірної Бразилії, відомому за прізвиськом Тіте.
Як повідомляв «Міст», успіхи українських футболістів перебралися в мрії.

До слова
Репери з Люксембурґу Джа Арроґанте і Джейо Бруджес присвятили пісню Жерсону Родріґесу, нападнику київського «Динамо». Композиція отримала назву GR10 Gerson Rodrigues. Кліп, у якому також знявся футболіст, опублікували в YouTube. Крім спортсмена, у відео з’являються дві його Lamborghini. Джа Арроґанте зазначив, що передусім вони хотіли, щоб ця пісня стала мотивацією для молоді. За його словами, Жерсон Родріґес — гравець національної збірної, грав у Лізі чемпіонів, тож рядки про нього мають вселяти в молоде покоління надію, що вони теж зможуть досягнути своєї мети.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply