|

Вересень 17, 2021

|

Момент матчу «Буде-Глімт»-«Зоря»

У матчі першого туру групового етапу Ліґи конференцій луганська «Зоря» вирушила в гості до «Буде-Глімта» з норвезького міста Буде. Неприємність трапилася ще до стартового свистка — травму отримав Жуніньйо, заявлений у стартовому складі, і Скрипнику довелося міняти його на Снурніцина.
З перших хвилин зустрічі гру під свій контроль взяв чинний чемпіон Норвегії. Уже на третій хвилині Сольбаккен пробив по воротах Мацапури, але голкіпер врятував ворота. Потім був удар від Сальтнеса, але м’яч полетів вище воріт. Першу половину тайму загалом гра була на рівних, але норвежці трохи більше атакували і завдавали ударів по воротах, однак Мацапура на них реагував.
Поступово команда Скрипника намацала свій ритм і кинулася в атаку, але м’яч не летів навіть у створ воріт. Найнебезпечніший момент — дальній удар Хомченовського, але повз ворота. Наприкінці першого тайму норвежці ледь не вийшли вперед, але Мацапура зумів врятуватися від голу.
Загалом луганський клуб виглядав непогано і були надії, що в другій половині зустрічі команда себе проявить, однак гості примудрилися пропустити двічі вже на старті тайму. На 48-й хвилині господарі поля заробили кутовий, яким успішно скористалися. Берг подав на Сальтнеса, який головою відправив м’яч у сітку. А за хвилину «Зоря» знову пропустила — блискавична контратака норвежців завершилася точним ударом Сольбаккена.
Українці помітно занервували після такого провалу, почали порушувати й отримувати жовті картки. Норвежці почувалися комфортно й активно пресингували, створюючи все більше небезпечних моментів. На 60-й хвилині підопічні Скрипника мали всі шанси відіграти один м’яч, але спершу заблокували удар Громова, а потім і добивання від Кочергіна. Відразу ж після цього норвежці рвонули вперед і знову забили.
Уже в компенсований час Артем Громов скористався 100-відсотковим моментом і відправив м’яч у сітку. Фінальний свисток зафіксував перемогу норвезького клубу з рахунком 3:1.
Як повідомляв «Міст», «Шахтар» стартував у Лізі чемпіонів із поразки.