Новини для українців всього свту

Saturday, Jun. 19, 2021

Куля у вигляді гігантського Кубка УЄФА

Автор:

|

Травень 31, 2012

|

Рубрика:

Куля у вигляді гігантського Кубка УЄФА

З оглядового майданчика парку Високий Замок у Львові 23 травня запустили повітряну кулю у вигляді гігантського Кубка УЄФА Євро-2012. Як повідомили у Львівській міській раді (ЛМР), через несприятливі погодні умови організатори змушені були згорнути кулю швидше від наміченого часу. Висота літаючого кубка — 35,5 м, діаметр — 16,5 м, об’єм — 3 240 м3. За інформацією організаторів, керували польотом кулі досвідчені пілоти з України, Швейцарії та Польщі.

Зазначимо, згідно з Маркетинґовими рекомендаціями УЄФА щодо проведення чемпіонату Європи з футболу, акція «Зустрічай кубок» є одним із постійних заходів і належить до ключових віх УЄФА Євро-2012. У межах акції у всіх приймаючих містах запланована робота теплового аеростата у вигляді гігантського Кубка УЄФА Євро-2012, ідентичного до ориґінального трофея турніру, а також польоти аеростата над містом.

Зокрема, виконавчим комітетом ЛМР було погоджено проведення польоту аеростата ТА НВ-QNN над Львовом 24—25 травня у рамках заходу «Зустрічай кубок».

Польоти було вирішено дозволити лише за умови дотримання встановленого маршруту, відповідної висоти, передбачених необхідних запобіжних заходів, технічної справності гвинтокрила, інших вимог інструкцій і правил поведінки в повітряному просторі України, за наявності відповідного дозволу на проведення діяльності з використанням повітряного простору в організації, що проводить польоти, й отримання дозволів на проведення польотів інших відповідних державних органів України.

 Петро Йосип

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply