Новини для українців всього свту

Monday, Apr. 12, 2021

Іранським футболістам загрожує в’язниця

Автор:

|

Листопад 10, 2011

|

Рубрика:

Іранським футболістам загрожує в’язниця

Футболістам іранського клубу «Персеполіс» загрожує ув’язнення й покарання батогом за святкування гола, яке влада визнала аморальним. Нагадаємо, скандал спалахнув минулого тижня. Після переможного м’яча у ворота клубу «Дамаш Гілан» гравець «Персеполіса» Мохаммед Носраті, підбігши до партнерів, випадково потрапив пальцями своєму одноклубнику Шеісу Резаї в анус, чим викликав його бурхливе обурення.

Після події футболістів було дискваліфіковано й усунено від участі в розіграші національного чемпіонату. Їм також на невизначений термін заборонили відвідувати будь-які стадіони. Тепер на спортсменів чекає ще суворіше покарання. Іранський суддя Ваджіолла Хоссейні розповів, що Резаї та Носраті за таку поведінку загрожує до двох місяців тюрми та 74 удари батогом. «Особ­ливо погано, що такі їхні дії побачили тисячі людей на стадіоні та в прямому ефірі», — зазначив він. Самі Носраті й Резаї вже заявили, що не хотіли нікого образити своєю поведінкою.

На захист гравців уже став тренер «Персеполіса». «Приходьте й покарайте їх, якщо вам від цього стане легше», — зі сарказмом відреаґував він на заяву судді. Наставника підтримав і колишній гравець збірної Ірану Мехді Махдавікія. За його словами, національні мас-медіа надто багато уваги приділяють цьому інциденту. «Коли я грав у Ірані, такі речі відбувалися постійно», — сказав пан Махдавікія.

Олег Садовий

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply