|

Вересень 09, 2021

|

Момент матчу Чехія-Україна

Українські футболісти знову, вже традиційно для себе, зіграли в нічию. І знову пропустили на останній доданій хвилині. Цього разу в чеському місті Пльзень, у товариському поєдинку між збірними Чехії й України. Господарі поля з перших же хвилин зустрічі стали активно просуватися до карного майданчика суперника і створювати моменти. Уже на третій хвилині вони могли забити, але передачу на Соучека зумів блокувати Бойко.
На восьмій хвилині у чехів був практично стовідсотковий шанс вразити ворота збірної України — Тецль утік від Кривцова, потім обіграв Бойка і пробив з гострого кута. М’яч летів прямо у ворота, але тут втрутився Кривцов і врятував ситуацію.
Потім були спроби Саділека та Краля відправити м’яч у сітку, але без результату. Перші 25 хвилин чехи домінували тотально — і за володінням м’ячем, і за кількістю небезпечних моментів, але українці зуміли перевернути хід гри на свою користь.
На 27-й хвилині Віктор Корнієнко, дебютант збірної України, отримав м’яч від Тимчика і пробив точно під поперечину — 0:1. Забитий м’яч надихнув команду Петракова, й українці стали активнішими в атаці. Практично відразу «синьо-жовті» могли подвоїти перевагу, але Тимчик не влучив, а м’яч Ярмоленка у ближній кут спіймав голкіпер. Близько десяти хвилин Україна наполегливо атакувала і змушувала чехів нервувати, але потім гра темп.
Уже на старті другого тайму наставники команд зробили заміни, і, як згодом виявиться, одна з них стала ключовою для Чехії — Матей Видра приніс команді нічию. Чехи активно насідали на ворота Бойка у другому таймі, але ніяк не могли забити. Українці ж періодично огризались, загострюючи ситуацію біля воріт суперника, але м’яч вперто не летів у сітку. Обидві команди витрачали свої шанси на гол, проте в компенсований час господарі поля все ж зуміли забити — 1:1.
Як повідомляв «Міст», чемпіонам світу українці не програли.