|

Жовтень 22, 2021

|

Момент матчу ЦСКА-«Зоря»

«Зоря» (Луганськ) на виїзді обіграла ЦСКА (Софія) в рамках третього туру групового етапу Ліґи конференцій. Матч на стадіоні «Васіл Левскі» в столиці Болгарії закінчився з рахунком 1:0 на користь українського клубу. Відтак підопічні Віктора Скрипника здобули першу перемогу в турнірі, яка дозволила їм набрати перші очки на груповій стадії. «Зоря» стала першим українським клубом, який здобув перемогу в поточному сезоні єврокубків на стадії групового етапу.
Перший тайм гості провели невпевнено. Господарі поля створили достатньо можливостей, щоб забити, але луганська команда змогла зберегти свої ворота «сухими». Після одного з ударів добре зіграв воротар Дмитро Мацапура. Ще в одному з моментів удар гравця ЦСКА прийшов повз ворота. На 16-й хвилині ще один сейв від голкіпера «Зорі» стався після блискавичного удару Хорді Кайседо. Під завершення першого тайму удар головою Венчі Йомова пролетів вище воріт. У «Зорі» в першому таймі можна відзначити лише одну атаку, але й та завершилася ударом повз ворота.
Зате після перерви бронзовий призер Української прем’єр-ліґи суттєво додав і став створювати гольові моменти біля воріт суперника. На 48-й хвилині ударив Денис Фаворов, на жаль, повз ворота. На 62-й хвилині удар зі стандарту від Шахаба відбив голкіпер ЦСКА. Така активність і дала свої плоди — переможний гол луганці забили на 64-й хвилині. Іранський леґіонер Аллах’яр Сайядманеш розкішним ударом із лівого краю карного майданчика вразив дальній кут воріт софійців.
Болгарська команда закінчувала гру в меншості: за грубу гру на третій компенсованій хвилині суддя вилучив із поля Тібо Віона. В останні хвилини гравці ЦСКА мали шанси вирвати нічию в цій грі, але знову надійно грав Мацапура.
Як повідомляв «Міст», луганська «Зоря» зазнала розгромної поразки від «Роми».