|

Жовтень 26, 2022

|

Мудрик врятував свою команду

Донецький «Шахтар» таки вирвав нічию у шотландського «Септика» у матчі 5-го туру групового етапу Ліґи чемпіонів. Матч завершився з рахунком 1:1. Рахунок матчу на 34-й хвилині відкрив Йоргос Якумакіс. Грецький форвард зіграв на добиванні в штрафному майданчику, відправивши м’яч у правий нижній кут воріт, а Анатолій Трубін не встиг зреагувати.
На 54-й хвилині «гірники» мало не зрівняли рахунок — Лассіна Траоре виконав пас із лівого флангу штрафного на дальню, але Олександр Зубков не влучив із гострого кута. Однак вже за три хвилини «Шахтар» все ж відзначився — Михайло Мудрик скористався помилкою суперників, пішов у контратаку та забив неймовірний гол із середньої відстані. В середині ж другого тайму Данило Сікан втратив нагоду вивести свою команду вперед.
Як повідомляв «Міст», «гірники» втратили перемогу на останній хвилині.