|

Листопад 12, 2021

|

Момент матчу Україна-Болгарія

Збірна України в Одесі приймала національну команду Болгарії у рамках товариського матчу. Матч відбувся як підготовка до гри з Боснією та Герцеговиною відбору на Чемпіонат світу 2022 року. Перед грою Олександр Петраков запевняв, що експериментувати не буде, тож тим сумнішим виглядає результат.
Уже на першій хвилині зустрічі господарі поля створили найнебезпечніший момент біля воріт суперника — Ярмоленко з правого флангу навісив у карний майданчик на Зінченка, той пробив, але вище воріт.
За кілька хвилин Ярмоленко знову створив момент на правому фланзі, але захисники гостей відбилися. Капітан «синьо-жовтих у парі з Зінченком ще раз потурбували голкіпера Болгарії, але той знову впорався.
Українці продовжували пресингувати та створювати моменти, в одному з яких Довбик відправив м’яч у сітку після передачі від Тимчика, проте взяття воріт не зарахували — Артем опинився «поза грою».
Ярмоленко на правому фланзі створював чимало проблем захисникам і саме завдяки йому команда мала кілька чудових шансів вийти вперед у цій зустрічі, але м’яч наполегливо у сітку не летів.
А потім забили болгари. На 35-й хвилині голкіпер гостей вибив м’яч уперед, Матвієнко вирішив запустити «свічку, але м’яч опинився у Кирилова, який виграв боротьбу в Тимчика і пробив прямо повз Бущана — 0:1.
На старті другої половини зустрічі наставники команд зробили заміни — у воротах збірної України з’явився Різник, це стало його дебютом за національну команду. Болгари також випустили дебютанта — голкіпера Вуцова.
На 47-й хвилині Зінченко міг забити, але влучив у каркас. На це гості відповіли ударом Кирилова, але той не влучив у ворота. «Жовто-сині» насідали на суперника, часто створювали моменти, але без успіху. Та на 56-й хвилині Ярмоленко все ж таки відправив м’яч у сітку після скидки Матвієнка. Цей м’яч знову не зарахували — Андрій був в офсайді.
За кілька хвилин після цього шанс мав Яремчук, але не зумів належним чином замкнути передачу з лівого флангу. На 67-й хвилині Ярмоленко знову забив, і втретє гол не зарахували через положення «поза грою».
Попри це українці продовжили пресингувати, створюючи безліч моментів. І лише на 79-й хвилині м’яч вдалося відправити у сітку, і цього разу без офсайду. Степаненко став першим на підборі і наважився на удар — 1:1.
Як повідомляв «Міст», українці вже двічі перемогли болгар.