|

Березень 31, 2016

|

Тарас Степаненко (праворуч) забив кіпріотам

На стадіоні «Чорноморець» в Одесі 24 березня відбувся перший цього року матч національної збірної України, в якій вона перемогла команду Кіпру з рахунком 1:0. Доля матчу була вирішена вже в кінцівці першого тайму. Впродовж гри збірна України мала перевагу над суперником, а вирішальний епізод стався на 40-й хвилині поєдинку. Тарас Степаненко, опинившись на добиванні, зумів проштовхнути м’яч у ворота повз голкіпера збірної суперника.
А 28 березня збірна України здобула мінімальну перемогу над командою Вельсу в контрольному матчі в Києві, який став останнім домашнім для нашої команди перед стартом на Євро-2016. рахунок був такий самий і доля зустрічі також була вирішена у першому таймі. Команди почали в спокійному темпі і практично не створили моментів. Гра проходила в центрі поля при невеликій перевазі Вельсу в контролі м’яча.
При цьому захист українців уміло справлявся з атаками суперника, й якщо Кучеру часто доводилося зривати атаки гостей дрібним фолом, то Хачеріді виграв усі верхові м’ячі в своїй штрафній. Усе, чого зумів досягти Вельс у першому таймі — це удар Лоуренса від поперечини, який витягнув П’ятов.
У господарів поля можна було відшукати два моменти, й якщо в першому після закидання від Федецького Віктор Коваленко не влучив по м’ячу, то на 28-й хвилині хитрий пас Ротаня зі карного майданчика на Ярмоленка Андрій втілив у гол ударом у ближній кут.
У другому таймі команди продовжили грати в обережний захисний футбол, а моментів стало ще менше. До таких можна віднести лише дальній удар Аллена, з яким впорався П’ятов, та удар головою Кучера поруч зі штангою після подачі Ротаня. Таким чином, гол Ярмоленка так і залишився єдиним у матчі.
Після цих двох матчів воротар Денис Бойко, котрий захищав ворота збірної від кіпріотів, а тепер виступає в турецькому «Бешикташі», вирішив проявити свій патріотизм. Денис оголосив російській мові бойкот і зараз спілкується з партнерами по збірній лише рідною мовою. «Мені приємно розмовляти українською, це — моя рідна мова. Зараз я рідко буваю в Україні, бо перейшов в інший клуб за межами країни. Тому вирішив спілкуватися українською, коли приїжджаю в збірну», — розповів він і зауважив, що таким чином він демонструє свою проукраїнську позицію.