|

Червень 09, 2022

|

Момент матчу Ірландія-Україна

Збірна України стартувала у Лізі націй УЄФА сезону-2022/2023 із перемоги над Ірландією. Зустріч відбулася у Дубліні на стадіоні «Авіза» та завершилася з рахунком 1:0 на користь синьо-жовтих. Єдиний гол у зустрічі на 47-й хвилині відкрив півзахисник Віктор Циганков.
У першому таймі українці володіли перевагою і навіть забили гол, коли ефектного дальнього удару завдав Качараба, але арбітр зафіксував офсайд у Довбика, який віддавав передачу.
Проте вже на старті другої половини гри Україна зуміла засмутити суперника. Циганков, який вийшов на заміну, виконав подачу зі карного майданчика, м’яч нікого не зачепив і опинився у сітці воріт збірної Ірландії. Ірландці створили низку небезпечних моментів: шанс забити був у Даффі, який пробив головою, а Лунін перевів м’яч у поперечину воріт. Це була перша зустріч цих національних збірних в історії.
Як повідомляв «Міст», збірна України не зуміла вийти на чемпіонат світу 2022 року.