|

Жовтень 21, 2021

|

Момент матчу «Барселона»-«Динамо»

Київське «Динамо» програло у третьому турі Ліги чемпіонів каталонській «Барселоні». Матч на «Камп Ноу» завершився з мінімальним рахунком 1:0 на користь господарів поля. Вони захопили ініціативу від початку матчу та могли відкрити рахунок вже на другій хвилині зустрічі, проте Сержиньйо Дест пробив головою вище воріт. На 12-й хвилині гостям вдалося організувати єдину перспективну атаку: Віктор Циганков гарно закинув м’яч на хід Віталію Буяльському, але той пропустив можливість для удару, а удар самого Циганкова заблокували.
У середині тайму Люк де Йонґ мав кілька можливостей, проте або пробивав неточно, або ж ситуацію рятував Георгій Бущан. Та на 36-й хвилині каталонці нарешті забили гол, який назрівав давно: Жорді Альба після розіграшу кутового навісив на дальню праву стійку, де влучно зіграв головою залишений без нагляду Жерард Піке. Статистика першого тайму засвідчила тотальну перевагу каталонців: 64 % володіння м’ячем, удвічі більше пасів, вісім ударів по воротах проти двох у динамівців і стільки ж кутових, яких кияни не мали взагалі.
У другому таймі гравці «Динамо» стало частіше ходити в атаки, проте в гравців «Барселони», які після забитого м’яча стали менш аґресивними, моментів все ще було більше і вони були гострішими. Бракувало лише точності. Стресова ситуація для фанатів київського клубу сталася на 53-й хвилині, коли Ансу Фаті забрав м’яча у Бущана у карному майданчику та дивом не вцілив у ворота. Денис Гармаш, який вийшов на заміну замість Владислава Супряги, заробив кілька штрафних неподалік воріт суперника, але вони «динамівцям» не допомогли.
Як повідомляв «Міст», «Баварія» не залишила «Динамо» шансів.