Новини для українців всього свту

Thursday, Aug. 18, 2022

Футбольне шоу має тривати

Автор:

|

Липень 15, 2021

|

Рубрика:

Футбольне шоу має тривати
Ліґа конференцій

Ось і закінчилося Євро-2020, новими чемпіонами Європи стала збірна Італії. Але футбольний рік на цьому не закінчується, попереду ще багато цікавих змагань. Це, зокрема, відбір на чемпіонат світу (ЧС) 2022 року в Катарі, матчі Ліґи чемпіонів і Ліґи Європи. У сезоні 2021/2022 футбольні єврокубки набувають нового вигляду.
Союз європейських футбольних асоціацій (UEFA) прийняв рішення скасувати правило виїзного гола в усіх турнірах під своєю егідою. Новація набирає чинності вже з сезону-2021/2022. У разі рівного рахунку за підсумками двоматчевого протистояння гра переходитиме в овертайм (два екстра-тайми по 15 хвилин) і, в разі необхідності, проводитимуть серію пенальті. Старе правило діяло з сезону-1965/1966, коли UEFA впровадив його в Кубок володарів Кубків
Це рішення прокоментував, Олександр Чеферін, президент UEFA. За його словами, це правило стримувало команди від атакуючої гри. «Воно суперечить своєму початковому призначенню, адже, по суті, тепер стримує домашні команди, особливо в перших іграх, від атакуючого футболу, позаяк вони бояться пропустити гол, який дасть їхнім супротивникам суттєву перевагу. Критикували також несправедливість, через яку команда господарів мали забивати двічі після голу гостей, особливо це стосується додаткового часу. Будьмо чесні, що домашня перевага тепер уже не настільки значна, як раніше. Беручи до уваги однаковість ігрового стилю в Європі, а також безліч різних чинників, які призвели до зниження переваги домашнього поля, Виконавчий комітет UEFA прийняв вірне рішення погодитися з точкою зору, що гол на виїзді більше не повинен мати більшу вагу, ніж м’яч, забитий вдома», — пояснив функціонер.
Крім цього, в Європі з’являється ще один футбольний турнір — Ліґа конференцій. Перший розіграш цього турніру відбудеться наступного сезону. У третьому за значимістю єврокубку стартують українські «Колос» і «Ворскла». Своєю чергою, UEFA вже показав трофей за перемогу в Лізі конференцій. Він буде 57,5 см заввишки і важитиме 11 кг. Його формують 32 шестикутних прути, що звиваються навколо підніжжя. Дизайн трофею розробила компанія Pentagram. Вигини на пластинах навіяні польотом футбольного м’яча до воріт — момент найбільшого оптимізму для вболівальників. Підніжжя та горішню частину виготовили з бронзи ручного полірування з ефектом матової гальванічної сталі. Пластини виконані під блискучу сріблясту обробку.
Як повідомляв «Міст», спортивний топ Довбика підкорив соцмережі.

Євген Клен

До слова
Представники Генерального консульства України в Мілані (Італія) відвідали місто Брешія для того, щоб повболівати на вже традиційному Футбольному турнірі українських аматорських команд Італії. «Приємні враження про високий рівень гри та гостинність місцевої громади не полишають нас і сьогодні», — наголосили українські дипломати. Вони щиро привітало переможців групи з об’єднаної команди Тренто та Больдзано і побажали їм успіхів.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply