|

Червень 18, 2021

|

Момент матчу Україна-Північна Мекедонія

У другому турі групового турніру на чемпіонаті Європи з футболу збірна України зустрічалася зі збірною Північної Македонії. І знову, як і в попередньому матчі зі збірною Нідерландів голи забили українські гравці, чиє прізвище починається на літеру «я» — Андрій Ярмоленко та Роман Яремчук.
Українці були фаворитами матчу 17 червня й упевнено розпочали перший тайм. Попри постійний пресинг, українським футболістам не вдалося реалізувати кілька гольових моментів, і перший м’яч у ворота Північної Македонії потрапив лише на 29-й хвилині — Андрій Ярмоленко відзначився після кутового удару та пасу від Олександра Караваєва. За п’ять хвилин Роман Яремчук реалізував вихід сам на сам і збільшив перевагу «синьо-жовтих» до двох м’ячів.
На 39-й хвилині м’яч потрапив і у ворота українці, проте гол не зарахували, оскільки нападник македонців Горан Пандев опинився в явному офсайді. Наприкінці першого тайму Микола Шапаренко намагався заробити пенальті й упав у карному майданчику суперників, за що отримав від арбітра першу в матчі жовту картку.
У другому таймі воротар українців Георгій Бущан мав більше роботи і кілька разів рятував збірну від забитих м’ячів. Йому навіть вдалося відбити пенальті Езджана Аліоскі, проте македонець був першим на добиванні і рахунок став 2:1. На 84-й хвилині шанс забити пенальті мав і Руслан Малиновський, проте воротар македонців Столе Димитриєвський парирував удар.
Як повідомляв «Міст», збірна України програла збірній Нідерландів із рахунком 3:2.