|

Березень 19, 2021

|

Динамівці в єврокубки можуть повернутися восени

У рамках матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліґи Європи (ЛЄ) київське «Динамо» на виїзді програло іспанському «Вільярреалу» з рахунком 0:2. За 90 хвилин цього поєдинку «біло-сині» тричі били у площину воріт суперника, з них двічі — у самі ворота. Натомість гравці «жовтої субмарини» завдали 11 ударів, три з яких — у ворота. Кияни також поступилися супернику і за володінням м’ячем — 40 % проти 60 % у господарів поля. Менше у динамівців було й передач — 454, із яких 381 пас був точним (84 %). А ось в іспанців було 665 передач із точністю 88 % (583 паси).
Донецький «Шахтар» цього дня також зазнав поразки від італійської «Роми», але з рахунком 1:2. Поєдинок відбувався у Києві на національному спортивному комплексі «Олімпійський». Рахунок у цьому поєдинку відкрили гості — на 48-й хвилині Борха Майораль вразив ворота Трубіна, однак на 59-й хвилині зустрічі Жуніор Мораес відновив паритет. Забити «гірникам» ще так і не вдалося, а ось Майораль на 72-й хвилині оформив дубль і приніс «вовкам» перемогу. Таким чином, українські команди припинили подальшу боротьбу в ЛЄ цього сезону.
Зате успішнішими виявилися кіберфутболісти. Збірна України в дисципліні Pro Evolution Soccer провела матчі першого ігрового дня у відборі на чемпіонат Європи UEFA eEuro-2021. Сергій Sergobibika Марченко й Ігор Ighor_8 Любчак зіграли чотири ігрові серії по два матчі в кожній у групі А. Українці впевнено обіграли збірну Північної Македонії — 4:2 і 2:0, а в наступній серії зустрілися зі збірною Іспанії, фаворитом групи, поступилися в першому матчі 1:3, а в другому зіграли внічию — 3:3. Потім «синьо-жовті» впоралися з Естонією — 1:1 і 5:0, а в заключній серії обіграли Фінляндію за сумою двох матчів — 5:2 і 0:1.
Як повідомляв «Міст», 1/8 фіналу Ліґи Європи виявилася для українців не по зубах.