|

Березень 29, 2021

|

Момент матчу Україна-Фінляндія

У матчі другого туру кваліфікації ЧС українці на своєму полі не змогли здолати фінів. Перші десять хвилин підопічні Андрія Шевченка виглядали дуже не впевненими, дозволяючи супернику створювати моменти і легко проходити до свого карного майданчика. Однак потім оговталися і стали показувати більш позиційний і грамотний футбол, впевнено перекриваючи вільні зони й атакуючи ворота Йоронена.
На старті другої половини зустрічі підопічні Андрія Шевченка знову «насідали» на ворота Йоронера, проте забити не вдавалося. Тож тренер синьо-жовтих узявся проводити заміни — випустив Марлоса замість Зубкова й Яремчука замість Мораеса, і саме останній виявився корисним.
На 80-й хвилині зустрічі відпасував на Караваєва, котрий прострілив у центр на лінію воротарського майданчика, де й був Жуніор — зіграв на випередження, виставив ногу в падінні і відправив м’яч у сітку — 1:0.
Фіни пішли в контратаку й забити їм допомогла помилка захисників української команди. Забарний відпасував на Миколенка, котрий втратив м’яч і сфолив на Пуккі, заваливши його на газон. Так заробив собі «червону картку і пенальті у свої ворота. Пуккі не схибив — 1:1.
Як повідомляв «Міст», у попередньому матчі ЧС-22 французи забили й українцям, і собі.