Новини для українців всього свту

Friday, Jun. 18, 2021

Дипломатичний футбольний турнір

Автор:

|

Травень 10, 2012

|

Рубрика:

Дипломатичний футбольний турнір

Дипломатичний футбольний турнір до Євро-2012 відбувся в столиці Об’єднаних Арабських Еміратів (ОАЕ) Абу-Дабі за участю посольств країн — членів УЄФА. Організаторами спортивної події стали дипломатичні представництва України та Польщі в ОАЕ — держав, що прийматимуть чемпіонат Європи 2012 року з футболу.

«Умови участі та правила турніру, адаптовані під місцеві реалії та можливості дипломатичних команд, розробило посольство України. Напередодні турніру українські та польські дипломати розіслали запрошення до диппредставництв країн — членів УЕФА, на які відгукнулося шість дипломатичних команд. Таким чином, у спортивному заході взяли участь вісім команд із посольств України, Польщі, Росії, Казахстану, Великої Британії, Італії, Туреччини та Німеччини», — повідомили в амбасаді України в ОАЕ.

Футбольне змагання серед дипломатів приймав провідний спортивний клуб еміратської столиці Abu Dhabi Country Club. Після врочистого відкриття турніру та проведення жеребкування команди зіграли чвертьфінальні, півфінальні та фінальний матчі. Під час гри дипломати виявили неабиякий ентузіазм і продемонстрували непогану футбольну підготовку: приміром, ворота польської команди захищав сам посол. Гравці кількох посольств вийшли на гру у формах національних збірних своїх країн. Підтримати свої команди на трибуни спортивного клубу прийшло близько сотні вболівальників. Переможцем дипломатичного турніру стала команда Туреччини, яка у фіналі обійшла команду Німеччини з рахунком 2:0, за результатами післяматчевих пенальті.

Спонсором дипломатичного турніру виступила Hyundai — офіційний представник Євро-2012 в ОАЕ. Компанія забезпечила всіх учасників турніру медалями та подарунками (футболки, бейсболки, м’ячі, спортивні торби) з емблемами та логотипами Євро-2012. А переможцям гри посли України та Польщі в ОАЕ вручили кубки з вигравіруваною назвою турніру. Зустріч завершилася пікніком і фуршетом для учасників і гостей заходу.

 Марина Федяніна

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply