|

Листопад 03, 2021

|

Здолати каталонців киянам наразі не до снаги

У рамках четвертого туру групового етапу Ліґи чемпіонів київське «Динамо» на своєму полі приймало іспанську «Барселону». Стартовий відрізок зустрічі повністю пройшов під контроль гостей. Та в середині першого тайму підопічні Мірчі Луческу зуміли зламати володіння суперника, створивши кілька гольових моментів. Спершу Шапаренко мав усі шанси забити, але змарнував момент для удару з карного після пасу від Циганкова, а потім Де Пена пробив здалеку, але тер Штеген встиг зреагувати.
Тиск від господарів поля продовжився через фланги, особливо через зв’язку Караваєв — Де Пена. Вони постійно напружували правий фланг оборони каталонців. Де Пена видав пас на Шапаренка, який вийшов із краю карного майданчика на тер Штегена, але той не влучив у ворота.
Наприкінці першого тайму гравці «Барселони» трохи заспокоїла гру. Мінґеса мав усі шанси забити після подачі Гаві, але м’яч влучив у Депая, який і відвів загрозу від воріт «Динамо». Потім каталонці провели кілька небезпечних атак, які були зруйновані власним непорозумінням та захисниками української команди.
Початок другого тайму залишився за підопічними Серхі Бархуана, проте вся небезпека зводилася до подач, на які успішно виходив Георгій Бущан. Один із прострілів завершився тим, що арбітр призначив пенальті у ворота киян після того, як Фаті впав на газон у боротьбі з Кендзьорою. Однак після перегляду VAR суддя взяття воріт скасував.
Вже за кілька хвилин Фаті знову став головним героєм епізоду, але цього разу він уже відзначився голом. Мінґеса зробив передачу на Дембелі до штрафного майданчика, але Шапаренко підправив круглого прямо під ногу Фаті, який відразу завдав гольового удару під поперечину. Бущану залишалося лише розвести руки.
Мірча Луческу зробив низку замін, що додало швидкості на кілька епізодів. Спершу Сидорчук пробив прямо в руки тер Штегену, а потім і Циганков мав усі шанси забити, але на його удар із 12 м успішно зреагував воротар гостей. У компенсований час «Динамо» могло уникнути поразки, якби Забарний пробив би точно по воротах із 3 м після подачі з кутового, але не зміг.
Як повідомляв «Міст», у третьому турі Ліґи чемпіонів київське «Динамо» також програло каталонській «Барселоні» з рахунком 1:0.