Новини для українців всього свту

Thursday, May. 26, 2022

Десятирічний хлопчик потрапив до італійської команди

Автор:

|

Травень 14, 2022

|

Рубрика:

Десятирічний хлопчик потрапив до італійської команди
Стас і його нові тренери

Станіслав займається футболом із трьох років. До початку повномасштабного вторгнення тренувався в Ірпені. Родина навіть збудувала невеличкий футбольний майданчик біля свого будинку в Бучі. Але його довелося покинути через злочинні дії окупантів, та виїхати до чужої країни.
На щастя, родина покинула Бучу до початку тих звірств, що влаштували для місцевих жителів нелюди. Першого ж дня повномасштабного вторгнення орди Стас разом із молодшим братом змогли виїхати з Бучі та перебратися до італійського міста Тренто. Там його прийняли до академії однойменного футбольного клубу, що виступає в серії С. Хоча улюбленим клубом Стаса є «Мілан», та все ще попереду, хлопець вже близько (принаймні, географічно).
Маттео Конт, голова молодіжного сектору «Тренто», також бачить потенціал українського підлітка. «Він молодець. Узагалі всі хлопці зі сходу мають чудову фізичну витривалість і спритність, наші юні футболісти, можливо, трохи в цьому їм поступаються», — зазначив він.
Функціонер також прокоментував мовний бар’єр Стаса та його італійських однолітків. «Він розмовляє українською й англійською мовами, наші хлопці — італійською, але вони розуміють один одного, футбол простий, один м’яч і двоє воріт. Ми також розуміємо один одного за жестами», — поділився він.
Загалом до Тренто переїхали більше 30 юних українців. Майже всі вони вже перебувають на обліку в місцевих спортивних клубах.
Як повідомляв «Міст», на фронті загинув відомий львівський футболіст.

Олександр Довгаль, Tribuna

About Author

Meest-Online