|

Вересень 05, 2021

|

Момент гри Франція-Україна

У Києві на НСК Олімпійський збірна України приймала збірну Франції в рамках п’ятого туру європейської кваліфікації на чемпіонат світу-2022, який відбудеться в Катарі.
У «жовто-синіх» становище перед зустріччю було дуже непростим — лише чотири очки після чотирьох матчів, і вкрай важливо було взяти три бали в Києві. Втім, більшість експертів не вірили, що українці зможуть зачепитися хоч за якісь очки, але вже з перших хвилин вони показали, що боротимуться.
На третій хвилині зустрічі можливість відкрити рахунок мав Ярмоленко — він пробив правою, але не влучив у ворота. Загалом на стартових хвилинах підопічні Петракова були набагато небезпечнішими, ніж чинний чемпіон світу, але забити не вдавалося.
Французи відповідали доволі рідкісними, але гострими моментами. Зокрема, хороший закид за спину захисникам на Поґбу перехопив П’ятов, а в іншому моменті голкіпер зіграв надійно після удару Поля. В середині тайму міг забити Ґрізманн, але пробив трохи неточно.
«Жовто-сині» щільно і надійно грали в обороні і добряче працювали з м’ячем під пресингом, а от суперник, здавалося, не очікував від господарів поля такої злагодженої роботи. Моменти в України були небезпечнішими, й один із них, зрештою, завершився голом.
«Триколірні» провели потужну контратаку, але П’ятов виграв боротьбу в Марсьяла і хутко повернув м’яч у гру. Яремчук прорвався вперед і прострілив, але Зума в боротьбі з Циганковим невдало обірвав його удар, і м’яч відскочив на Шапаренка, який набігав і відправив м’яч у горішній кут — 1:0.
Утім, радість від дебютного м’яча Миколи за збірну тривала не дуже довго — вже на 50-й хвилині зустрічі чинні чемпіони світу відновили паритет. Коман навісив у штрафний, де Раб’йо спробував пробити головою, але м’яч рикошетом від захисника відлетів прямо на ногу Марсьяла, який із близької дистанції змусив м’яч перетнути лінію воріт — 1:1.
У відповідь на це підопічні Петракова взялися насідати на суперника і намагалися знову вийти вперед, але м’яч уперто не летів у сітку. Поступово наставники команд почали проводити заміни в надії переламати хід ситуації на свою користь.
Й одна зі замін Дешама ледь не спрацювала — на 78-й хвилині Діабі отримав м’яч від Бенземи і пробив, але влучив у штангу. В останні десять хвилин зустрічі команди обмінялися ще кількома гострими моментами, але забити так і не змогли.
Як повідомляв «Міст», Україна знову зіграла внічию з Казахстаном.