Новини для українців всього свту

Thursday, Jun. 24, 2021

Блохін залишився без воротарів

Автор:

|

Травень 04, 2012

|

Рубрика:

Блохін залишився без воротарів

За півтора місяця до старту Євро-2012 збірна України залишилася без воротарів, яких голов­ний тренер Олег Блохін награвав безпосередньо до чемпіонату. Слідом за травмованим Андрієм Диканем і дискваліфікованим Олександром Рибкою в черговому турі чемпіонату України травму отримав основний голкіпер національної збірної Олександр Шовковський. Рятуючи команду від гола в зустрічі з «Волинню», динамівець у високому стрибку відвів загрозу, але невдало приземлився на праву руку й у перерві попросив про заміну.

«У Шовковського, за попередніми висновками наших лікарів, пошкоджена зв’язка суглоба плеча, — розповів Юрій Сьомін, головний тренер «Динамо». — Проблема виникла від того, що Саша самовіддано потягнувся за м’ячем, що летів у «дев’ятку». Пізніше мені розповіли, що в роздягальні медики запитали в голкіпера, чи може він продовжувати гру. І якщо вже Шовковський з його відданістю командним інтересам сказав, що вийти на другий тайм не зможе, то картина — зрозуміла. Наші лікарі навіть не намагалися застосовувати знеболювальне — це могло ще погіршити ситуацію».

За словами Михайла Михайлова, тренера воротарів клубу, Шовковський, швидше за все, поїде на медобстеження до Німеччини. Попередній же висновок, у разі, якщо розтягнуто м’язи, — голкіпер пропустить близько трьох тижнів. Будемо сподіватися, що діагноз підтвердиться й Шовковський зможе розпочати підготовку з іншими кандидатами у збірну в призначений термін — 15 травня.

Нагадаємо, Андрій Дикань у зіткненні з форвардом «Зеніта» Олександра Кержаковим отримав множинні переломи кісток лицьової частини черепа: перелом правої орбітальної кістки, перелом правої виличної кістки, перелом верхньої щелепи справа зі зміщенням, струс головного мозку. Диканя успішно прооперували в клініці щелепно-лицевої хірургії в Карлсруе (Німеччина). Після вдало проведеної в Німеччині операції на обличчі воротар збірної України повернувся в Москву, де йому вже зняли шви.

Андрій Підкуймуха

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply